List

  • 03.09.2020, 13:53
List

Szanowni Dyrektorzy Szkół, 
Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice 
Pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021 - przede wszystkim zdrowia, wytrwałości oraz wiary w to, że rozważnym działaniem można pokonać wiele przeciwności losu. Ten rok, podobnie jak miniony, z pewnością przejdzie do historii jako wyjątkowo trudny i wymagający dla oświaty z powodu pandemii COVID-19. Szkoły stają przed wyzwaniami bez precedensu. W ostatnich miesiącach przed wakacjami przechodziliśmy już nauczanie na odległość w warunkach lockdownu. Teraz przyszedł czas na bezpieczny powrót do szkół i nauczania w sposób tradycyjny. Wymaga to wielkiej rozwagi i odpowiedzialności, ponieważ koronawirus ciągle stanowi zagrożenie. Wierzymy jednak, że tak jak w szczególnych warunkach zdalnego nauczania dyrektorzy, nauczyciele, uczniowie i rodzice wykazali się wyjątkową mobilizacją i odpowiedzialnością, podobnie będzie i teraz. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji nauki w nowym roku szkolnym oraz stworzenie odpowiednich warunków do zdobywania wiedzy przez uczniów. Wyrażamy uznanie dla Dyrektorów Szkół, Nauczycieli i Pracowników Oświaty za gotowość stawienia czoła wyzwaniom edukacji w czasie światowej pandemii. 
Uczniom życzymy radości z powrotu do szkoły. Niech zebrane w trakcie wakacyjnego wypoczynku siły pozwolą Wam wrócić do nauki z nową energią. Rodzicom życzymy zadowolenia z osiągnięć edukacyjnych swoich dzieci, a Nauczycielom i Dyrektorom możliwości spokojnej realizacji misji edukacyjnej i wychowawczej z jak najlepszym rezultatem. Wszystkiego najlepszego!

 

Stanisław Kosakowski                                                                         Piotr Boiński
       Wicestarosta                                                                              Starosta Brodnicki 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe