Maja Kapłon, finalistka 8. edycji "The Voice of Poland" wciąż potrzebuje pomocy!

  • 12.02.2020, 14:15
Maja Kapłon, finalistka 8. edycji "The Voice of Poland" wciąż potrzebuje pomocy!

Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy Maciej Rżeński, Grzegorz Bała - były piłkarz Sparty Brodnica  oraz Wojciech Kryger - nauczyciel wf zapraszają na charytatywny mecz i koncert dla Mai Kapłon.

Już na Przesłuchaniach w ciemno Maja zachwyciła wszystkich swoją barwą głosu i naturalnością, a pod skrzydłami Marii Sadowskiej dotarła aż do finału. Poza pięknym głosem, Maja ma jednak także zaawansowaną, postępującą ze względu na pękniętą stabilizację, skoliozę idiopatyczną, o charakterze dwułukowym, piersiowo-lędźwiowym.
Maja urodziła się ze skrzywieniem kręgosłupa. Gdy miała cztery lata, jej rodzice usłyszeli, że dziewczynka musi przejść operację. Okazało się, że nie była to jedna operacja, ale aż osiemnaście. Po włożeniu stalowego pręta, podtrzymującego kręgosłup wydawało się, że stan Mai jest ustabilizowany. Wszystko pokomplikowało się pod koniec wakacji 2019, gdy pojawiły się problemy z oddychaniem i kłucie w klatce piersiowej. Po badaniach okazało się, że pręt pękł. Teraz, aby normalnie żyć, Maja musi prosić o pomoc. Jej stan pogarsza się z dnia na dzień.

W związku z tym, 16 lutego od godz. 10:00 zapraszamy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy na specjalny mecz charytatywny, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie Mai. O godz. 16:00, w specjalnym koncercie wystąpią goście specjalni, finaliści "THE VOICE OF POLAND" - Aga Dębowska, Michał Szczygieł, Marta Gałuszewska / MVRT
Podczas wydarzenia odbędzie się licytacja, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Mai.  Można będzie wylicytować rękawice, zrobione specjalnie dla Rafała Gikiewicza Przyjdź, nie żałuj grosza, wszyscy „ratujemymajekaplon”

(v)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe