W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej odbył się Festyn Rodzinny w Gortatowie. W imprezie wzięło udział ponad 70 osób.
Dla dzieci i dorosłych przygotowano wiele atrakcji. Wata cukrowa znajdowała wielu amatorów, nie tylko wśród najmłodszych uczestników imprezy. Wśród najmłodszych królowały kolorowe dmuchańce różnego rodzaju. Było zaplatanie warkoczy, malowanie twarzy i naklejane tatuaże, a dla rodziców i opiekunów, chwila spokoju. Na dodatek Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało smakowity poczęstunek dla wszystkich uczestników. Było gwarnie, wesoło i radośnie.
Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Brodnica w ramach Funduszu Sołeckiego oraz dzięki wsparciu Stowarzyszenia " Lokalna Grupa Działania Pojezierze Brodnica".
(gm)
Fot. nadesłane

Napisz komentarz
Komentarze