Zawodniczki i zawodnicy MKS Brodnica trafili do kadr Polski a drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 7 składająca się w całości z wychowanków i zawodników MKS Brodnica zajęła szóste miejsce w Mistrzostwach Polski klas VI w piłce ręcznej.
Kolejny raz nasi zawodnicy brodnickiego klubu zostali docenieni przez trenerów i władze związku. Powołania do reprezentacji Polski otrzymali: Nikola Pankowska, Paulina Pankowska, Dominik Rybiński, Julia Bodnar i Amelia Pusz.
W rozgrywanych w Piotrkowie Trybunalskim zawodach finałowych zagrali wspaniale wygrywając między innymi z mistrzami województwa wielkopolskiego, mazowieckiego czy śląskiego. Trenerzy Jan Orzech oraz Katarzyna Brózda nie kryli zadowolenia z występu naszych chłopców.
Drużyna w składzie: Antoni Michalski, Wiktor Dobrzeniecki, Julian Kamiński, Jan Dzierżanowski, Miłosz Bogdański, Adam Kamiński, Filip Weiss, Olaf Ratkowski, Krzysztof Jędrzejewski, Błażej Wiśniewski, Trenerzy: Jan Orzech, Katarzyna Brózda oraz Arkadiusz Kaniecki
Gratulujemy sukcesu!
Opr. (v)/źródło MKS Brodnica
Fot. 1 - Julia Bodnar i Amelia Pusz
Fot. 2 - Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 7

Napisz komentarz
Komentarze