Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 00:52
Reklama

II liga piłki ręcznej. MKS na tarczy

II liga piłki ręcznej. MKS na tarczy

Ostatni mecz w tym roku szczypiornistom MKS Henri Lloyd Brodnica nie wyszedł. Z wyprawy do Suszu  wrócili na tarczy. Jeziorak Iława – MKS Brodnica 27:25 (10:6).

Podopieczni Jana Orzecha na swój ostatni mecz wyruszyli do Suszu (gdzie rozgrywa swoje mecze Jeziorak Iława). Rzut oka na tabelę powodował, że kibice brodnickich szczypiornistów nie podejrzewali problemów z pokonaniem szóstej drużyny w tabeli. Mocno się jednak pomylili. Gracze Jezioraka mocno się na to spotkanie zmobilizowali i zagrali dobry mecz.

W pierwszej połowie spotkania szczypiorniści Jezioraka Iława zagrali z zębem, dobrze i agresywnie w obronie. Na dodatek brodniczanie mieli kłopot ze zdobywaniem bramek za sprawą świetnie broniącego bramkarza zespołu gości Marcina Prokopa. Do 14 minuty meczu padło zaledwie siedem goli, z czego pięć strzelili atakujący Jezioraka. Do szatni zespoły schodziły przy stanie 10:6 dla gospodarzy.

W drugiej części meczu podopieczni Jana Orzecha zagrali zdecydowanie lepiej i ostro wzięli się za odrabianie strat. Doprowadzili nawet w 46 min. do remisu 18:18. Niestety, nie udało się, końcówka meczu należała do zespołu gospodarzy i punkty zostały dopisane drużynie Jezioraka Iława. Mecz zakończył się wynikiem 27:25 (10:6). Przegrana w tym spotkaniu i strata trzech punktów, spowodowała spadek brodniczan w tabeli z trzeciego na piąte miejsce.

W innych meczach 11 kolejki II ligi padły następujące wyniki: Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 27:22 (13:14), KPR Energetyk Gryfino - MOSiR Kętrzyn 38:23 (17:11), AZS UKW Bydgoszcz -  Tytani Wejherowo 29:30 (14:10), Sambor Tczew - Borowiak Czersk 34:24 (18:8).

MKS Henri Lloyd Brodnica: Wieczyński, P. Żmudziński, Nasiadka, Ciesielski (5), Jędrasiak (8), M. Żmudziński (5), Zembrzycki, Bidziński (1), F. Kamiński, Płoski (3), Kusiński, M. Kamiński, Bystram, Żurawski (1) , Niedośpiał (2), Banasiak.

(ever)

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof.W Treść komentarza: Nic nie piszecie o tych uczniach którzy matury nie zdali, jak oni się czują w tym momencie. I jeszcze jedna uwaga raz piszecie po zdaniu matury , innym razem po ukończeniu szkoły średniej . Jak tradycja to powinno być jednoznacznie określone we wszystkich szkołach w Brodnicy, a nie jest. Jest dowolność tej tradycji jak wy to nazywacie.Dziękuję za uwagę. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 23:28 Źródło komentarza: 100 letnia tradycja podtrzymana. Różyczkowanie maturzystów Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super Korowód i wspaniałe pomysły! Brawa dla Uczestniczek, które opisałeś, jak zwykle z poczuciem humoru! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:47 Źródło komentarza: W „Tłusty Czwartek”. Korowód wyjątkowych postaci Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Podziwiam! Brawa dla Organizatorów i Wykonawców! Warto było i słuchać i oglądać! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakochany Wróbel ze Zbiczna Gdy się splotą nasze dłonie Autor komentarza: Tadeusz Ruchankiewicz Treść komentarza: Gratculacje Malwina Olwert, jestem bardzo dumny z ciebie. Maly zarcik, czyli jednak pieroszki smakowaly i sie przydaly Data dodania komentarza: 6.02.2026, 23:49 Źródło komentarza: Brodnickie talenty z sukcesami Autor komentarza: Kostek Treść komentarza: Naprawdę należą się gratulacje wójtowi gminy Brodnica. Nie dość, że nie ma długów, to widać na pierwszy rzut oka, jak wiele dobrego się dzieje. Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:54 Źródło komentarza: Stało się! Gmina Brodnica bez długu! Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super reportaż! Samo życie! Żyć nie umierać - tylko wyruszać i zdrowszym powracać! Opisane z poczuciem humoru! Podziwiam, bo też bywałam i nawet wiele razy tańcowałam! Data dodania komentarza: 19.12.2025, 14:32 Źródło komentarza: Uzdrowiskowcy
Reklama