Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 21:32
Reklama

Wędkarskie zawody spinningowe. O Puchar Wójta Gminy Brzozie

Wędkarskie zawody spinningowe. O Puchar Wójta Gminy Brzozie

W niedziele, 23.05.2021 r. nad Jeziorem Wielkie Leźno w gminie Brzozie odbyły się pierwsze zawody spinningowe z łodzi O Puchar Wójta Gminy Brzozie organizowane przez Gminę Brzozie i „Uwaga Wędkarz”. 

Rankiem nad brzegiem jeziora zebrało się 20 drużyn m. in. z Leźna, Kurzętnika, Bratiana, Nowego Miasta Lubawskiego, Osieka, Torunia i Pabianic. Godzinę później drużyny były już na jeziorze i rozpoczęło się wędkowanie. O 13:00 wędkarze zeszli z wody i posilili się ciepłą zupą. W tym czasie Karol Chrapiński z „Uwaga Wędkarz” podliczył punkty, na podstawie których wyłoniono zwycięskie drużyny:
I miejsce – „Bezrybni Team” - Rafał Jabłoński i Marek Gerhke (5950 pkt) 
II miejsce – „ Semper 440 xt” - Paweł Zieliński i Michał Sienkowski (3650 pkt)
III miejsce – „Bratian Team” - Michał Marchlewski i Jan Szczawiński (2850 pkt)
IV miejsca – „Uwaga Wędkarz Team” – Karol Chrapiński i Wojciech Wardowski (2480 pkt)
V miejsce – „Pasjonat Toruń I” – Jarosław Weber i Przemysław Rudnicki (2460 pkt)
Największą rybę złowił Grzegorz Miąskowski - „Rybacy” – okoń (34 cm) i Rafał Jabłoński - „Bezrybni Team” – szczupak (97 cm).

Wójt gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńska pogratulowała wygranej oraz wręczyła puchary za trzy pierwsze miejsca, a także statuetki za największą rybę. Wszyscy zawodnicy otrzymali również upominki. Nagrody rzeczowe dla zwycięzców wręczył współorganizator zawodów Karol Chrapiński. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom za współpracę - sklep Wędkarskie ABC, Lunatic Baits, Agroturystyka Siedlik oraz gmina Osiek. Po zawodach Karol Chrapińsk przekazał 400 zł dla Polskiego Związku Wędkarskiego na zarybienie jeziora Wielkie Leźno.

Opr. (v)
Fot. nadesłane



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof.W Treść komentarza: Nic nie piszecie o tych uczniach którzy matury nie zdali, jak oni się czują w tym momencie. I jeszcze jedna uwaga raz piszecie po zdaniu matury , innym razem po ukończeniu szkoły średniej . Jak tradycja to powinno być jednoznacznie określone we wszystkich szkołach w Brodnicy, a nie jest. Jest dowolność tej tradycji jak wy to nazywacie.Dziękuję za uwagę. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 23:28 Źródło komentarza: 100 letnia tradycja podtrzymana. Różyczkowanie maturzystów Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super Korowód i wspaniałe pomysły! Brawa dla Uczestniczek, które opisałeś, jak zwykle z poczuciem humoru! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:47 Źródło komentarza: W „Tłusty Czwartek”. Korowód wyjątkowych postaci Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Podziwiam! Brawa dla Organizatorów i Wykonawców! Warto było i słuchać i oglądać! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakochany Wróbel ze Zbiczna Gdy się splotą nasze dłonie Autor komentarza: Tadeusz Ruchankiewicz Treść komentarza: Gratculacje Malwina Olwert, jestem bardzo dumny z ciebie. Maly zarcik, czyli jednak pieroszki smakowaly i sie przydaly Data dodania komentarza: 6.02.2026, 23:49 Źródło komentarza: Brodnickie talenty z sukcesami Autor komentarza: Kostek Treść komentarza: Naprawdę należą się gratulacje wójtowi gminy Brodnica. Nie dość, że nie ma długów, to widać na pierwszy rzut oka, jak wiele dobrego się dzieje. Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:54 Źródło komentarza: Stało się! Gmina Brodnica bez długu! Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super reportaż! Samo życie! Żyć nie umierać - tylko wyruszać i zdrowszym powracać! Opisane z poczuciem humoru! Podziwiam, bo też bywałam i nawet wiele razy tańcowałam! Data dodania komentarza: 19.12.2025, 14:32 Źródło komentarza: Uzdrowiskowcy
Reklama