Kabaretowy show! Starość nie jest dla mięczaków

  • 20.09.2022, 14:54
Kabaretowy show! Starość nie jest dla mięczaków

Polecamy – nie tylko naszym Czytelnikom - udział w kabaretowym show, które odbędzie się w dniu 2 października (niedziela) o godz. 17:00 w sali widowiskowej Brodnickiego Domu Kultury, przy ul. Przykop 43.

Z programem „Starość nie jest dla mięczaków” wystąpi Piotr Bałtroczyk, czyli jeden z najpopularniejszych polskich artystów kabaretowych.

Piotr Bałtroczyk jest znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.

Podczas spotkania Piotr zaprezentuję swój autorski program – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.

To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.

Przekonajcie się Państwo sami!

Bilety można nabywać on-line na: biletyna.pl, kupbilecik.pl, empikbilety.pl i w salonach Empik oraz w kasie BDK.

Oferta obejmuje również zamówienia zbiorowe (wówczas cena biletów uzgadniana jest indywidualnie). Kontakt w sprawie imprezy i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart" tel. 602 80 43 29.

(bd)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe