Tygodnik Super Brodnica doceniony

  • 23.07.2022, 19:58
Tygodnik Super Brodnica doceniony

Od 10 lat nasza gazeta gości w domach brodniczan, mieszkańców regionu. To duży sukces naszego pisma. Docenił to samorząd Powiatu Brodnickiego i samorząd województwa Kujawsko – Pomorskiego.

12 lipca 2012 roku po raz pierwszy daliśmy się poznać mieszkańcom miasta i powiatu wydając pierwszy numer tygodnika jeszcze pod nazwą Extra Brodnica. Propozycja przekazywania rzetelnych, nie tylko lokalnych informacji, przez nas przedstawiona Czytelnikom, wyraźnie przypadła im do gustu, o czym świadczy nasz skromny jubileusz. 

Ze sporym zaskoczeniem i nieskrywaną przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do siedziby Starostwa Powiatowego na spotkanie z wicemarszałkiem Zbigniewem Sosnowskim i starostą Piotrem Boińskim z okazji 10 lat Super Brodnicy na lokalnym rynku wydawniczym. To spotkanie oznacza, że nasza praca dziennikarska znajduje uznanie nie tylko naszych zagorzałych  Czytelników ale także władz samorządowych i lokalnych przedsiębiorców, reklamujących swoje usługi i wyroby w naszej gazecie.  Doceniono nade wszystko obywatelski charakter czasopisma oraz rolę samorządu organizującego m.in. życie gospodarcze, kulturalne, edukacyjne w regionie, województwie, w kraju. W czasie spotkania usłyszeliśmy wiele ciepłych i miłych słów na temat naszej pracy, relacjonowania bieżących wydarzeń, rozmów z ciekawymi ludźmi, ekologii, biznesu, sportu.

Zapewniliśmy, że w dalszym ciągu będziemy starać się pracować na rzecz lokalnego środowiska, rzetelnie informować o sukcesach i porażkach, trudnościach i radościach codziennego życia mieszkańców. Mamy nadzieję, że mimo trudnych czasów dla prasy, dzięki pomocy i wsparciu sympatyków ze sfery biznesu, wsparciu samorządów i Czytelników nadal będziemy towarzyszyć wydarzeniom w regionie, pokazywać i promować inicjatywy lokalne we wszystkich dziedzinach życia, a także komentować sytuacje kluczowe – z każdego poziomu naszej codzienności. 

Marek Ewertowski
Fot. Przemysław Majchrzak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czesława
Czesława 27.07.2022, 20:34
Ja też, jako stała czytelniczka serdecznie gratuluję i życzę nadal wspaniałości, wytrwałości i zadowolenia na każdy kolejny rok! Tak trzymać! Z uśmiechem Czesława

Pozostałe