Syn ziemi

  • 22.06.2022, 10:42
Syn ziemi fot. Pixabay

Wyróżnienie najbardziej przedsiębiorczych rolników, promocja i prezentacja różnorodnej aktywności kobiet w zakresie działalności gospodarczej oraz promowanie nowoczesnego rolnictwa naszego regionu - takie cele przyświecają organizatorom konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Agricola – Syn Ziemi. 

Na zgłoszenia organizatorzy czekają  do 30 czerwca. Dokumenty do pobrania (https://kujawsko-pomorskie.pl/rolnictwo-i-obszary-wiejskie/38452-agricola-syn-ziemi-konkurs)

- Agricola Syn Ziemi  konkurs, w którym wybieramy wyróżniających się rolników, promując jednocześnie nowoczesne metody gospodarowania na wsi. Rolnictwo to przecież element naszej regionalnej kultury i połączenie tradycji ze współczesnością – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Konkurs skierowany jest do osób, które mieszkają i prowadzą gospodarstwo rolne na terenie województwa kujawsko-pomorskiego co najmniej przez 2 lata oraz kobiet, prowadzących działalność zawodową i społeczną na terenach wiejskich województwa kujawsko-pomorskiego.

Laureatów wyłonimy w trzech kategoriach:
    • rolnictwo tradycyjne,
    • innowacje w rolnictwie,
    • kobieta przedsiębiorcza, kobieta aktywna społecznie.

Kandydatów mogą zgłaszać samorządy terytorialne, związki i organizacje społeczno-zawodowe rolników, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oraz organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia przyjmowane są w Biurach Powiatowych Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.
Wykaz biur znajduje się pod adresem http://www.kpir.pl/index.php/biura-kpir

Informacji na temat konkursu udziela Departament Rolnictwa i Geodezji Urzędu Marszałkowskiego
tel. (056) 621-59-34, e-mail: [email protected]

Opr. (bd)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe