Konkurs literackim. Mój ojciec

  • 12.04.2022, 22:33
Konkurs literackim. Mój ojciec fot. Pixabay

Zapraszamy do udziału w konkursie literackim „Mój ojciec – dobrze być razem”. Organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Toruniu. 

Na prace pisemne młodzieży w wieku 13-20 lat organizatorzy czekają do 24 kwietnia. W konkursie jury wyłoni sześcioro laureatów, dla których przygotowano nagrody w postaci bonów upominkowych.

- Wszyscy wiemy jak ważne są nasze relacje z ojcami, choć nie zawsze potrafimy znaleźć odpowiednie słowa by je opisać. Niech ten konkurs zachęci nas wszystkich do refleksji i rozmów w rodzinach – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Celem konkursu jest prezentowanie pozytywnego wizerunku ojcostwa i promowanie idei wspólnego spędzania czasu w rodzinach. W konkursie wyłonimy (w dwóch kategoriach) sześcioro laureatów: troje uczniów szkół podstawowych i troje z grupy starszej. Nagrodami są bony upominkowe o wartości wartości: 500,00 zł za I miejsce, 300,00 zł za II miejsce i 200,00 zł za miejsce III. Regulamin przewiduje również nagrody dla pedagogów, którzy zaangażują się w pracę z uczniami przygotowującymi teksty zgłaszane na konkurs.

Prace można przesyłać, z oficjalnego adresu e-mailowego szkoły, do 24 kwietnia na adres:[email protected]
Wyniki konkursu w czerwcu, laureaci zostaną poinformowani telefonicznie oraz drogą elektroniczną.

(bd)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe