Świataczułość – wystawa fotograficzna

  • 09.03.2022, 17:11
Świataczułość – wystawa fotograficzna

Od 19 marca zapraszamy do zwiedzania wystawy fotografii minimalistycznej Bożeny Słomińskiej „Świataczułość”. Wystawę oglądać będzie można w Bramie Chełmińskiej od wtorku do niedzieli w godzinach pracy „Galerii Brama” Muzeum w Brodnicy.

Fotografią minimalistyczną autorka zajmuje się od czterech lat. Wystawa „Świataczułość” to doskonała okazja do ujrzenia pozornie zwykłych rzeczy w nowym artystycznym świetle fotografii minimalistycznej, która bywa źródłem inspiracji nie tylko dla poetów czy artystów, ale także dla każdego, kto interesuje się przyrodą, pięknem i fotografią.

Bożena Słomińska jest finalistką takich konkursów jak Minimal Portfolio w grupie Minimal Photo (2020), Light & Shadow w grupie Minimal (2019) oraz autorką prac w albumach Best Photo: Orange, Green, Yellow, Multi Colour Pastel w True Colours Minimalism (2019).

„Fotografowanie to dla mnie przyjemność i zabawa. Raczej romans niż poważny związek oparty o normy i zasady. Pozwala mi patrzeć na świat jako miejsce pełne miłych niespodzianek, jest przeciwwagą i dopełnieniem codziennych i niecodziennych spraw, którymi zajmuję się zawodowo. Z zawodu jestem psychoterapeutą. O własną równowagę dbam biegając dwa razy w tygodniu po kilkanaście kilometrów, a jak się rozpędzę, to maraton. Zawsze z aparatem fotograficznym... w komórce.” - mówi Bożena Słomińska autorka wystawy.

Opr.(v)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe