Przegląd pieśni i piosenki patriotycznej

  • 23.04.2021, 15:14
Przegląd pieśni i piosenki patriotycznej fot. Pixabay

Brodnicki Dom Kultury oraz Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz zapraszają na XIII edycję Miejskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej.

Ze względu na panującą pandemię po raz kolejny Przegląd Pieśni odbędzie się w formie on-line. Wspólnie możemy świętować i uczcić 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Do udziału w Przeglądzie zapraszamy uczniów z brodnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Zachęcamy do śpiewania i nagrywania swoich wersji ulubionych pieśni patriotycznych.

Kwalifikacje do przeglądu odbywają się w formie on-line, w dwóch etapach: w pierwszym, powołane przez organizatorów jury dokona wstępnej oceny nadesłanych nagrań, a w drugim oceniani już będą wybrani wykonawcy, z których jury wyłoni laureatów. Ostateczne wyniki ogłosimy 3 maja 2021 r. na stronie bdk.brodnica.net oraz na fb/brodnickidomkultury. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie nagrania w formacie mp4 wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia i klauzulą RODO na e-mail [email protected] do 29 kwietnia 2021 r. 

Szczegółowe informacje, karta zgłoszeń oraz regulamin znaleźć można na stronie www.bdk.brodnica.net

 

(v)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe