Final Four w innym terminie. Futsal  kobiet nie może się zakończyć

  • 31.03.2021, 13:29
Final Four w innym terminie. Futsal  kobiet nie może się zakończyć fot. Pixabay

Halowa piłka nożna kobiet nie może zakończyć cyklu rozgrywek. Oczywiście na przeszkodzie staje pandemia i inne okoliczności. Ale grać trzeba!

Finałowy turniej o mistrzostwo Polski w kobiecym futsalu powinien być rozegrany 27/28 marca w Bielsku – Białej. Niestety, Final Four nie doszedł do skutku. W pierwszych meczach Unifreeze Górzno miało grać z AZS UE Kraków  natomiast Rekord Bielsko – Biała z AZS UAM Poznań. Turniej odwołano, rozegrany zostanie – prawdopodobnie – 10 kwietnia. Dla futbolistek z Górzna a także innych drużyn to problem, bowiem wszystkie kluby mają swoje zespoły ligowe, grające w piłkę nożną na wolnym powietrzu, w składzie jedenastoosobowym, w różnych ligach. 

W ostatnim meczu, grające w II lidze  Unifreeze wygrało ze Śląskiem Wrocław 2:0 (1:0). Bramki zdobyły Natalia Żakowicz i niezawodna Agata Bała. Panie sposobią się do kolejnych spotkań ligowych, a jednocześnie chcą dobrze wypaść w walce o medale mistrzostw Polski w futsalu. Trzeba więc grać na wszystkich frontach. W tej chwili już nie ma wyjścia!

(bd)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe