Stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za wyniki sportowe przyznane

  • 25.03.2021, 21:29
Stypendia sportowe, nagrody i wyróżnienia za wyniki sportowe przyznane

Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski, zgodnie z uchwałą Rady Gminy  w sprawie określenia szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe, dokonał oceny formalnej i merytorycznej złożonych w tym roku wniosków o przyznanie stypendiów i nagród sportowych biorąc pod uwagę osiągnięty wynik sportowy w roku poprzedzającym przyznanie stypendium sportowego tj. za rok 2020 oraz znaczenie danego sportu dla gminy Brodnica i przyznał:
    • 14 osobom za osiągnięte wyniki sportowe - stypendia sportowe w różnych wysokościach (250 zł, 200 zł), które stypendyści będą otrzymywać przez 9 miesięcy tj. co miesiąc w okresie od kwietnia do grudnia br.;
    • 11 osobom za prezentowany przez nią poziom i wyniki sportowe - jednorazowe nagrody w różnych wysokościach (1000 zł, 500 zł).
Wójt gminy Brodnica przyznał także sześć wyróżnień w formie statuetek, dla osób fizycznych za prezentowany przez nie poziom i wyniki sportowe. 
Dla sportowców z MUKS Karate "SHOTOKAN" z Brodnicy wyróżnienia w formie statuetek odebrał z rąk wójta Adama Zalewskiego prezes Klubu - Łukasz Mosakowski. 
Serdecznie gratulujemy!

Tekst i fot. (gm)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe