Wirtualne pląsy

  • 26.02.2021, 14:49
Wirtualne pląsy

Brodnicki Dom Kultury zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do udziału w I Brodnickim Przeglądzie Tanecznym online.

- Pandemia zmieniła nasze zwyczaje i przewróciła do góry nogami organizację wielu wydarzeń kulturalnych – mówi Katarzyna Watkowska z Brodnickiego Domu Kultury. -  Spędzamy długie godziny przed komputerem zamiast na świeżym powietrzu, praktycznie nie wychodzimy z domu. Rodzice pracują zdalnie, szkoła jest online - brakuje okazji do aktywności fizycznej. Zmieńmy to. Wystarczy telefon, odrobina inwencji i gotowe. Wybierz swój ulubiony kawałek muzyczny i nagraj jak do niego tańczysz, nieważne w jakim stylu. Liczy się wyobraźnia. 

Konkursu skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego powiatu brodnickiego. Uczniowie oceniani będą w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6, klasy 7-8.

Styl tańca dowolny (Tik Tok, hip-hop, video clip dance, współczesny, ludowy lub inne formy tańca). 

Celem Turnieju jest aktywizacja dzieci i młodzieży w okresie pandemii, wspólna zabawa, popularyzacja nowoczesnych form tańca oraz jego walorów artystycznych, zdrowotnych i wychowawczych oraz rozwijanie i promowanie tej formy aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wysłanie nagrania, przez platformę www.wetransfer.com, na adres e-mail [email protected], Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 10 marca. Rozstrzygnięcie przeglądu nastąpi 17 marca, a wyniki zostaną opublikowane na stronach organizatora: fb/brodnickidomkultury i www.bdk.brodnica.net 
Laureaci przeglądu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Wręczenie nagród nastąpi 23 marca o godz. 17:00, w Brodnickim Domu Kultury. Więcej informacji na stronie internetowej BDK. Koordynatorem przeglądu jest Maciej Zajda, tel. +48564982142.

(v)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe