Pijany kierowca bez prawa jazdy rozbił samochód o ogrodzenie 

  • 04.02.2021, 10:40
Pijany kierowca bez prawa jazdy rozbił samochód o ogrodzenie 

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 18-latkowi, który mając 2 promile alkoholu uderzył w znak drogowy i ogrodzenie posesji. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Chłopak został zatrzymany dzięki czujności innego kierowcy. 

W nocy brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że Al. Piłsudskiego jedzie prawdopodobnie pijany kierowca mitsubishi. Funkcjonariusze, którzy ruszyli w kierunku obwodnicy miasta w poszukiwaniu opisanego pojazdu, napotkali zgłaszającego, który wskazał kierunek jazdy pojazdu. Policjanci zauważyli w polu stojące uszkodzone mitsubishi, w którym nikogo nie było. 

Po penetracji terenu napotkali młodego mężczyznę, przy którym znaleźli kluczyki od porzuconego samochodu. 18-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadał prawa jazdy. 

Okazało się, że mieszkaniec Brodnicy uderzył wcześniej w znak drogowy oraz ogrodzenie posesji.  Nastolatek trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, młody chłopak odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

(v)

fot. Pixabay
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe