BDK wznawia działalność artystyczną 

  • 25.08.2020, 13:56
BDK wznawia działalność artystyczną 

Pandemia sparaliżowała pracę wielu instytucji kultury w tym również Brodnickiego Domu Kultury. Po długiej przerwie BDK wznawia swoją działalność. 

Z tej okazji zapraszamy do parku przy Brodnickim Domu Kultury, na uroczystą inaugurację roku artystycznego. Spotkanie odbędzie się 8 września o godz. 16:30. Tego dnia po zaprezentowaniu oferty przez poszczególne sekcje i pracownie, przyjmowane będą zapisy. Chęć uczestnictwa zgłaszać będzie można również telefonicznie 56 49 821 42 oraz mailowo: [email protected] (w polu temat proszę zaznaczyć o jakie zajęcia chodzi). W roku artystycznym 2020/21 oferta Brodnickiego Domu Kultury wzbogaciła się o warsztaty tematyczne, z różnych dziedzin sztuki:

Rodzinne warsztaty plastyczne (pracownia ceramiki i małej formy rzeźbiarskiej. Zapraszamy na rodzinne spotkania w pracowni rzeźbiarskiej. Nie musisz mieć żadnych umiejętności plastycznych, wszystkiego Cię nauczymy! A na pewno będziemy się świetnie bawić!

Start na studia - Rysujesz i czeka Cię egzamin na architekturę? A może planujesz wybór jednej z uczelni artystycznych? Przygotujemy Cię do egzaminów na wybraną uczelnię! Nasi instruktorzy są do Twojej dyspozycji. W ofercie indywidualne zajęcia recytatorskie, wokalne, taneczne i plastyczne

Warsztaty wokalne - Jak zrobić lepsze wrażenie podczas zebrania, spotkania z klientem, wystąpienia publicznego? Jak mówić, by być słuchanym oraz jak mówić dużo i mieć zdrowy głos? Zapraszamy do udziału w warsztatach wokalnych, adresowanych do osób od 15 roku życia, pracujących na co dzień głosem (nauczycieli, młodzieży, wokalistów, pracowników firm i instytucji).Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu dykcji, interpretacji i emisji głosu, pod kątem specyfiki pracy głosem, w różnych sytuacjach zawodowych. Ukierunkowanie pracy nad głosem i wymową w zależności od indywidualnych predyspozycji, poznanie technik emisji głosu, poznanie roli ciała w zarządzeniu głosem, wyrobienie umiejętności stosowania indywidualnie dobranych ćwiczeń służących poprawie ekspresji i estetyki wypowiedzi.

Warsztaty ruchowe - Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty warsztatów animacji ruchu. Proponujemy zajęcia stacjonarne, w BDK, ale możemy również dojechać do wybranego miejsca. Oferujemy elastyczny program, dopasowany do możliwości i potrzeb uczestników. W ofercie HIP-HOP, LOCKING, LINE DANCE (taniec liniowy). Ponadto, oferujemy animację eventów (imprezy firmowe, urodziny, komunie itp.).

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.bdk.brodnica.net

Opr. (v)
fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe