Brodniccy policjanci podsumowali 2019 rok 

  • 22.01.2020, 17:47
Brodniccy policjanci podsumowali 2019 rok 

W Komendzie Powiatowej Policji odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę policjantów w 2019 roku. W odprawie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, kierownictwo brodnickiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni Policji, a także przedstawiciele samorządów i instytucji współpracujących z Policją. 

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy przez Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Krzysztofa Miłka. Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy mł. insp. Tomasz Skoneczka oraz I Zastępca Komendanta mł.insp. Krzysztof Grugiel podsumowali pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2019. Omówiono zadania jakie mieli do realizacji funkcjonariusze w minionym roku oraz przedstawiono najważniejsze zadania na bieżący rok. Ocena wypadła pozytywnie. 

Komendant Skoneczka podziękował władzom miasta i powiatu za współpracę i wsparcie, jakie otrzymują brodniccy policjanci, podziękował  swoim policjantom oraz pracownikom komendy za dobrą pracę. Do podziękowań dla policjantów, przyłączyli się również zaproszeni na tę uroczystość goście. 

Głos zabrał także Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, który przedstawił zagadnienia, które będą priorytetami dla policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez policjantów, podziękował za wkład i zaangażowanie brodnickich policjantów.

(v)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe