Halowa Piłka Nożna

  • 09.01.2020, 17:13
Halowa Piłka Nożna

W hali sportowej w Górznie została rozegrana IV runda ligi sezonu 2019/2020 zespołów niezrzeszonych.

Los był łaskawy dla lidera tabeli, który trafił do grupy „A” z rywalami z końcowych lokat, natomiast cała piątka „goniąca” zespół WOK spotkała się w drugiej i niektóre drużyny w tych okolicznościach poniosły dotkliwe straty.

W pierwszej grupie WOK, czyli „Kartony” Brodnica nie zawiodły i ze zdobyczą kompletu punktów wygrały grupę, nie tracąc bramki.  Drugie miejsce zajął Folmar Brodnica. 

W drugiej grupie eliminacyjnej „B” zgodnie z oczekiwaniem rywalizacja była bardziej zacięta i wyrównana, żadna z drużyn nie chciała zająć dalszego miejsca Najlepiej zaprezentowała się reprezentacja Banku Spółdzielczego Brodnica, na drugim uplasowali się Gospodarstwo Rolne Komorowo.  

W meczu o trzecie miejsce Folmar zrewanżował się „Kartonom” za porażkę w sesji eliminacyjnej. Natomiast BS Brodnica  przegrał 1:2 z 

Kolejność  po IV rundzie:  1. Wok Brodnica 48,  2. Gospodarstwo Rolne Komorowo 44,  3. Bank Spółdzielczy w Brodnicy 36,  4. Labicki Construction Leźno 34,  5. Karbowskie Bobry 30,  6. Folmar Brodnica 24,  7. Start Kamieniarstwo-Skowroński 24,  8. Cofresco Brodnica 20, 9. Żak Zbiczno 16.

(bd)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe