Sprawca uszkodzenia mienia odpowie przed sądem

  • 10.10.2019, 15:16
Sprawca uszkodzenia mienia odpowie przed sądem

Brodniccy policjanci zatrzymali 38-letniego brodniczanina, który wszedł do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta i dokonał zniszczenia towaru i sprzętu.

- W miniony poniedziałek otrzymaliśmy zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który wszedł do jednego ze sklepów spożywczych w Brodnicy i zaczął niszczyć towar i sprzęt – informuje Agnieszka Łukaszewska z brodnickiej policji. -  Dyżurny natychmiast pod wskazany adres wysłał patrol policjantów. Po dojechaniu patrolu na miejsce, zgłaszający wskazał posesję na którą wszedł sprawca tego zajścia.

Funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego brodniczanina i przetransportowali do brodnickiej komendy. Jak się okazało mężczyzna wszedł do sklepu, wszczął awanturę z ekspedientką, po czym zaczął zrzucać towar z półek uszkadzając zarówno towar, jak i sprzęt będący na wyposażeniu sklepu. Właściciel oszacował straty na ponad 5 tysięcy złotych.

Brodniczanin miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo 38-latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

(v)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe