Konkurs fotograficzny. Brodnica - moje miasto, a w nim...

  • 09.10.2019, 18:15
Konkurs fotograficzny. Brodnica - moje miasto, a w nim...

W ramach obchodów 100. rocznicy Powrotu Brodnicy do Macierzy, zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Brodnica – moje miasto, a w nim...”. Fotografie mają nawiązywać do tytułu konkursu.

Uczestnik może przesłać maksymalnie trzy fotografie. Każda z nich ma zawierać tytuł i opis autora zdjęcia.  Prace konkursowe można przesyłać do 29 listopada. Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody. Za zajęcie I miejsca zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 1000 zł brutto. Za zajęcie II miejsca -  nagrodę rzeczową o wartości 500 zł brutto, za zajęcie III miejsca - nagrodę rzeczową o wartości 250 zł brutto. Zwycięzca głosowania wśród internautów otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 250 zł brutto.

W celu wyłonienia zwycięzców konkursu, komisja konkursowa oceni wszystkie prawidłowo nadesłane prace konkursowe i dokona wyboru najlepszych. W celu wyłonienia zwycięzcy głosowania wśród internautów, przeprowadzone zostanie głosowanie wśród internautów na profilu facebookowym organizatora (https://www.facebook.com/Brodnica.PL.oficjalny.profil.miasta/).

Głosowanie polegać będzie na zareagowaniu na zdjęcie w poście konkursowym organizatora. Autor zdjęcie z największą ilością reakcji otrzyma nagrodę internautów. Zdjęcia w formacie jpg o bokach min. 2000 pikseli należy dostarczyć na nośniku CD, DVD lub pendrive. Prace konkursowe wraz z podpisaną kartą zgłoszenia i wymaganymi podpisanymi oświadczeniami stanowiącymi załącznik do Regulaminu należy przesłać na adres: Urząd Miejski w Brodnicy, ul. Kamionka 23, 87-300 Brodnica z dopiskiem „Konkurs fotograficzny – RWI”.

Zwycięskie prace zaprezentowane zostaną na wystawie pokonkursowej zorganizowanej podczas styczniowych uroczystości z okazji 100. rocznicy Powrotu Brodnicy do Macierzy.

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeniowa, zgody na przetwarzanie danych osobowych i zgody na uczestnictwo osób niepełnoletnich znajdują się w regulaminie konkursu zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Brodnicy. Organizatorem konkursu jest Urząd Miejski w Brodnicy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 13 grudnia.

Opr. (v)
Fot. Pixabay.com

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe