Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 21 czerwca 2025 13:48
Reklama

Czyste powietrze

Czyste powietrze

Gmina Brodnica rusza z pomocą dla osób zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania w ramach programu  "Czyste Powietrze" 

Osoby, które potrzebują informacji na temat programu bądź porady przy wypełnieniu wniosku, proszone są o zgłaszanie się w godz. 8:00-15:00 do Urzędu Gminy - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  (parter, pokój 108) do Renaty Nowakowskiej. Zalecane jest wcześniejsze umówienie się telefonicznie bądź mailowo na adres: Renata Nowakowska <[email protected]>.
Co należy przygotować przed wizytą w urzędzie, aby załatwienie sprawy przebiegło sprawnie?
- założyć konto na Portalu Beneficjenta na stronie https://portal.wfosigw.torun.pl/strona-glowna-programu – w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość założenia konta na miejscu,
- nr księgi wieczystej albo akt notarialny,
- nr rachunku bankowego,
- zaświadczenie z GOPS potwierdzające dochody – tylko w przypadku starania się o podwyższone dofinansowanie,
- pełną informację o zakresie prac, jakie mają być dofinansowane – np. rodzaj pieca, powierzchnia okien, powierzchnia docieplanych stropów, ścian itp.
Wniosek może złożyć właściciel nieruchomości lub użytkownik wieczysty. Priorytetem programu jest wymiana starych, nieefektywnych źródeł ogrzewania, a po spełnieniu tego warunku – termomodernizacja. Wszelkie urządzenia i materiały muszą spełniać aktualne normy i wytyczne programu. 

Więcej informacji na ten temat można uzyskać także na stronie internetowej WFOŚiGW https://portal.wfosigw.torun.pl/.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LupusTreść komentarza: Narazie zabawa. Oglądaliśmy rzuty. Grzmi tylko oszczepniczka małolatka U-14. Za rok prawda o potędze wyjdzie albo nie. Kto wejdzie na bieżnię, ten jest lekkoatletą, a ten kto z nimi jest na bieżni jest trener z nazwy. Data dodania komentarza: 16.05.2023, 20:44Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Sukcesy brodnickich biegaczyAutor komentarza: KuracjuszkaTreść komentarza: Ale NUMER opisał super Redaktor Bogumił! A tak naprawdę - to z czekaniem do sanatorium - to też numer i to w kolejce długiej! A tyle dajemy na NFZ, by zdrowym być i marzyć, by mieć wciąż te dzieścia lat.. kuracjuszka, ale jeszcze bez numeru.....Data dodania komentarza: 11.05.2023, 20:13Źródło komentarza: Sanatoryjny numer 4457Autor komentarza: joko Treść komentarza: Niech się wasz trener nie chwali . Słyszałem ze dawniej jemu wszystkie plany przysyłał i był na obozach jakiś trener z Iławy. Dlatego w mukli miał nawet mistrzów Polski na 400m i w sztafetach. Teraz leci na jego planach, ale wyników medalowych to oni od 6 lat nie mają, bo z tego trenera zrezygnował. Mukla ma nawet dobry do LA stadion a lepiej żeby miała dobrego trenera do medali. Chyba że wpadnie mu jakiś zawodnik co był już mistrzem Polski, to może zrobi z niego mistrza województwa. Data dodania komentarza: 9.04.2023, 09:00Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Pot i ciężka pracaAutor komentarza: lolek Treść komentarza: Mierne ta wyniki latem mieliścieData dodania komentarza: 8.04.2023, 20:30Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Pot i ciężka pracaAutor komentarza: WiKTreść komentarza: Życzę powodzenia i zachwyconych gości. Oczywiście ciekawa jestem jak kaczka się udała?Data dodania komentarza: 7.04.2023, 23:17Źródło komentarza: Kaczka faszerowana kasząAutor komentarza: CzesiaTreść komentarza: Super Wiesiu! Takie danie po nowemu zrobię na te Święta, bo do tej pory głównym dodatkiem był ogrom jabłek... Dzięki za przepis.. Dam znać, jak smakowała gościom... pozdrawiam już z apetytem! CzesiaData dodania komentarza: 7.04.2023, 17:17Źródło komentarza: Kaczka faszerowana kaszą
Reklama
Reklama