Piękny jubileusz I LO zbiegł się z małym jubileuszem Konkursu. Konkurs na przygotowanie adwentowych dekoracji jest już w naszym liceum tradycją, gdyż w tym roku miała miejsce XX edycja.
Organizatorem jest nauczycielka języka niemieckiego- Danuta Przybylska. Uczniowie, w nawiązaniu do zwyczajów krajów niemieckiego obszaru językowego, przygotowali wieńce i kalendarze adwentowe. Prace wykonane z papieru, szyszek, gałązek zadziwiają pomysłowością i świątecznie zdobią hol szkoły.
15 grudnia zostali ogłoszeni zwycięzcy, a dyrektor Wiesław Łupina wręczył dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
:
W kategorii wieniec adwentowy: 1. Olga Marks kl. Ie,; 2. Amelia Szczechowicz kl. Ia; 3.
Klaudia Domagalska kl. IIc
W kategorii kalendarz adwentowy: 1. Wiktoria Wrzosek kl. Ivb; 2. Dawid Bąkowski kl. Ie 3. Agata Murawska kl. IVd i Julia Waruszewska kl. Ive. Wyróżnienie- Jagoda Grążawska kl. Ive
(wz)
Fot. nadesłane
Napisz komentarz
Komentarze