Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 26 maja 2025 03:35
Reklama

Turystyczna nagroda. Odkrywca 2020

Turystyczna nagroda. Odkrywca 2020

W tym roku zarząd województwa po raz trzynasty wybierze osoby, instytucje i firmy, które popularyzują i upowszechniają turystykę na Kujawach i Pomorzu. Na zgłoszenia w konkursie Odkrywca 2020 organizatorzy czekają do 9 września.

- Kujawsko-Pomorskie pełne jest miejsc, które potrafią zainteresować i zachwycić koneserów sztuki, pasjonatów historii i przyrody, a także zapalonych piechurów. W konkursie wyróżnimy tych, którzy promują nasze bogactwo i dzięki którym atrakcyjność regionu rośnie - mówi marszałek Piotr Całbecki.

W konkursie nagrodzimy osoby, zespoły, instytucje, stowarzyszenia, samorządy oraz przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie.

Wyróżnienia przyznawane są w czterech kategoriach:                                                            

działalność na rzecz rozwoju turystyki i popularyzacji: - osoba fizyczna,  instytucja;                                                                              

przedsięwzięcie biznesowe; wydawnictwo promocyjne;                                                                                

promocja w mediach społecznościowych: promocja miejsca,  promocja oferty turystycznej.

Po raz pierwszy w tym roku przyznane zostaną wyróżnienia specjalne za kreatywność w turystyce w czasie trwającej pandemii. 

Regulamin konkursu i formularze dostępne są na stronie www.odkrywca.kujawsko-pomorskie.pl

Zgłoszenia należy przesyłać do 9 września 2020 r. wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mailowy: [email protected], temat: Konkurs „ODKRYWCA 2020”.

(bd)

fot. Pixabay

 

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się jesienią podczas Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LupusTreść komentarza: Narazie zabawa. Oglądaliśmy rzuty. Grzmi tylko oszczepniczka małolatka U-14. Za rok prawda o potędze wyjdzie albo nie. Kto wejdzie na bieżnię, ten jest lekkoatletą, a ten kto z nimi jest na bieżni jest trener z nazwy. Data dodania komentarza: 16.05.2023, 20:44Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Sukcesy brodnickich biegaczyAutor komentarza: KuracjuszkaTreść komentarza: Ale NUMER opisał super Redaktor Bogumił! A tak naprawdę - to z czekaniem do sanatorium - to też numer i to w kolejce długiej! A tyle dajemy na NFZ, by zdrowym być i marzyć, by mieć wciąż te dzieścia lat.. kuracjuszka, ale jeszcze bez numeru.....Data dodania komentarza: 11.05.2023, 20:13Źródło komentarza: Sanatoryjny numer 4457Autor komentarza: joko Treść komentarza: Niech się wasz trener nie chwali . Słyszałem ze dawniej jemu wszystkie plany przysyłał i był na obozach jakiś trener z Iławy. Dlatego w mukli miał nawet mistrzów Polski na 400m i w sztafetach. Teraz leci na jego planach, ale wyników medalowych to oni od 6 lat nie mają, bo z tego trenera zrezygnował. Mukla ma nawet dobry do LA stadion a lepiej żeby miała dobrego trenera do medali. Chyba że wpadnie mu jakiś zawodnik co był już mistrzem Polski, to może zrobi z niego mistrza województwa. Data dodania komentarza: 9.04.2023, 09:00Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Pot i ciężka pracaAutor komentarza: lolek Treść komentarza: Mierne ta wyniki latem mieliścieData dodania komentarza: 8.04.2023, 20:30Źródło komentarza: Lekkoatletyka. Pot i ciężka pracaAutor komentarza: WiKTreść komentarza: Życzę powodzenia i zachwyconych gości. Oczywiście ciekawa jestem jak kaczka się udała?Data dodania komentarza: 7.04.2023, 23:17Źródło komentarza: Kaczka faszerowana kasząAutor komentarza: CzesiaTreść komentarza: Super Wiesiu! Takie danie po nowemu zrobię na te Święta, bo do tej pory głównym dodatkiem był ogrom jabłek... Dzięki za przepis.. Dam znać, jak smakowała gościom... pozdrawiam już z apetytem! CzesiaData dodania komentarza: 7.04.2023, 17:17Źródło komentarza: Kaczka faszerowana kaszą
Reklama
Reklama