Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 lipca 2026 19:34
Reklama

Wójt Gminy Brodnica

Wójt Gminy Brodnica

zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j.: Dz. U. z 2020 poz. 65 z późn. zm.), podaje do publicznej wiadomości w y k a z  n/wym. niezabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Brodnica przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego:
Działka położona we wsi Karbowie, zapisana w księdze wieczystej KW TO1B/00024578/9

1). dz. nr 821 o pow. 0,1981ha  – cena wywoławcza – 109 500,00zł; 

Działka nr 821 zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest jako teren zabudowanych wiejskich jednostek osadniczych wskazanych do przekształceń i uzupełnień zabudowy.
Działka znajdują się w centrum wsi w odległości ok. 6 km od miasta Brodnica, posiada  możliwość przyłączenia do sieci wodno- kanalizacyjnej oraz dostęp do drogi publicznej.   
Podana cena jest ceną brutto – zawiera podatek  Vat.
Ponadto informuje się, że pierwszeństwo w nabyciu ogłoszonych nieruchomości przysługuje osobom fizycznym i prawnym spełniającym warunki art. 34 ust. 1 z wyżej cyt. ustawy. Termin złożenia wniosku nie może być krótszy niż 6 tygodni licząc od dnia wywieszenia wykazu tj. 16.09.2020r. 
Wszelkie informacje w powyższej sprawie można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy Brodnica ul. Mazurska 13 – w dniu urzędowania, pok. 309, lub telefonicznie pod nr (056)49 41 634.
Termin ogłoszenia przetargu zostanie podany w odrębnym ogłoszeniu.
Niniejszy wykaz wywieszono w siedzibie Urzędu Gminy Brodnica, ogłoszono na stronie internetowej urzędu i miejscach zwyczajowo przyjętych na okres 21 dni tj. od dnia 05.08.2020 r. do dnia 26.08.2020 r.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof.W Treść komentarza: Nic nie piszecie o tych uczniach którzy matury nie zdali, jak oni się czują w tym momencie. I jeszcze jedna uwaga raz piszecie po zdaniu matury , innym razem po ukończeniu szkoły średniej . Jak tradycja to powinno być jednoznacznie określone we wszystkich szkołach w Brodnicy, a nie jest. Jest dowolność tej tradycji jak wy to nazywacie.Dziękuję za uwagę. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 23:28 Źródło komentarza: 100 letnia tradycja podtrzymana. Różyczkowanie maturzystów Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super Korowód i wspaniałe pomysły! Brawa dla Uczestniczek, które opisałeś, jak zwykle z poczuciem humoru! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:47 Źródło komentarza: W „Tłusty Czwartek”. Korowód wyjątkowych postaci Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Podziwiam! Brawa dla Organizatorów i Wykonawców! Warto było i słuchać i oglądać! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakochany Wróbel ze Zbiczna Gdy się splotą nasze dłonie Autor komentarza: Tadeusz Ruchankiewicz Treść komentarza: Gratculacje Malwina Olwert, jestem bardzo dumny z ciebie. Maly zarcik, czyli jednak pieroszki smakowaly i sie przydaly Data dodania komentarza: 6.02.2026, 23:49 Źródło komentarza: Brodnickie talenty z sukcesami Autor komentarza: Kostek Treść komentarza: Naprawdę należą się gratulacje wójtowi gminy Brodnica. Nie dość, że nie ma długów, to widać na pierwszy rzut oka, jak wiele dobrego się dzieje. Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:54 Źródło komentarza: Stało się! Gmina Brodnica bez długu! Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super reportaż! Samo życie! Żyć nie umierać - tylko wyruszać i zdrowszym powracać! Opisane z poczuciem humoru! Podziwiam, bo też bywałam i nawet wiele razy tańcowałam! Data dodania komentarza: 19.12.2025, 14:32 Źródło komentarza: Uzdrowiskowcy
Reklama