Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:53
Reklama

Seanse Kina Visa

Seanse Kina Visa

25 października zapraszamy do Brodnickiego Domu Kultury na seanse Kina Visa. W repertuarze ciekawe propozycje do obejrzenia.

Godz. 9.00 i 11.30 "LEGIONY" (140') - Historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 12+. Filmowa superprodukcja „Legiony", to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. „Legiony” to kino przygodowe w najlepszym wydaniu, zrealizowane przy użyciu najnowocześniejszych technik filmowych. Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.

Godz. 15.10 i 17.00 "O, YETI!" (100') - Animacja, komedia, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O. Przed nami niezwykła przygoda - wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele - Jin i Peng - nadają mu imię „Everest” i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi.
Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

Godz. 18.40 "(NIE)ZNAJOMI" (103') - Komedia, dramat, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+. „(Nie)znajomi”, to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.
Występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz.

Godz. 20.20 "BOŻE CIAŁO" (116') - Dramat, obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+ Polski kandydat do Oscara!! Zdobywca dziesięciu prestiżowych nagród 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym: nagrody za najlepszy scenariusz, reżyserię i najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Najnowsze dzieło Jana Komasy („Miasto 44”, „Sala samobójców”), to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. W jego rolę brawurowo wciela się uznawany za jedno z największych odkryć aktorskich ostatnich lat - Bartosz Bielenia („Na granicy”). 

Godz. 22.20 "POLITYKA" (135') - Obyczajowy, dramat 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+. „Polityka” - najnowsza produkcja Patryka Vegi wzbudzała ogromne zainteresowanie już przed premierą. Cała fabuła na etapie produkcji utrzymywana była w największej tajemnicy, aby żaden z wątków nie wyszedł na światło dzienne. Film zainspirowany rodzimą sceną polityczną w charakterystyczny i wyrazisty dla reżysera sposób przedstawia wydarzenia ostatnich lat. Do kina warto wybrać się choćby po to, aby w jednym filmie na ekranie zobaczyć plejadę gwiazd polskiego kina: Andrzeja Grabowskiego, Macieja Stuhra, Daniela Olbrychskiego, Janusza Chabiora, Zbigniewa Zamachowski czy Iwonę Bielecką.

Telefoniczna rezerwacja biletów  - (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00 (odbiór biletów w kasie kina w dniu seansu). Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem. Kasa kina czynna w dniu seansów, od godz. 8:30.

Opr. (v)
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krzysztof.W Treść komentarza: Nic nie piszecie o tych uczniach którzy matury nie zdali, jak oni się czują w tym momencie. I jeszcze jedna uwaga raz piszecie po zdaniu matury , innym razem po ukończeniu szkoły średniej . Jak tradycja to powinno być jednoznacznie określone we wszystkich szkołach w Brodnicy, a nie jest. Jest dowolność tej tradycji jak wy to nazywacie.Dziękuję za uwagę. Data dodania komentarza: 15.05.2026, 23:28 Źródło komentarza: 100 letnia tradycja podtrzymana. Różyczkowanie maturzystów Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super Korowód i wspaniałe pomysły! Brawa dla Uczestniczek, które opisałeś, jak zwykle z poczuciem humoru! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:47 Źródło komentarza: W „Tłusty Czwartek”. Korowód wyjątkowych postaci Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Podziwiam! Brawa dla Organizatorów i Wykonawców! Warto było i słuchać i oglądać! Data dodania komentarza: 10.03.2026, 17:42 Źródło komentarza: Zakochany Wróbel ze Zbiczna Gdy się splotą nasze dłonie Autor komentarza: Tadeusz Ruchankiewicz Treść komentarza: Gratculacje Malwina Olwert, jestem bardzo dumny z ciebie. Maly zarcik, czyli jednak pieroszki smakowaly i sie przydaly Data dodania komentarza: 6.02.2026, 23:49 Źródło komentarza: Brodnickie talenty z sukcesami Autor komentarza: Kostek Treść komentarza: Naprawdę należą się gratulacje wójtowi gminy Brodnica. Nie dość, że nie ma długów, to widać na pierwszy rzut oka, jak wiele dobrego się dzieje. Data dodania komentarza: 28.01.2026, 16:54 Źródło komentarza: Stało się! Gmina Brodnica bez długu! Autor komentarza: Czesława Treść komentarza: Super reportaż! Samo życie! Żyć nie umierać - tylko wyruszać i zdrowszym powracać! Opisane z poczuciem humoru! Podziwiam, bo też bywałam i nawet wiele razy tańcowałam! Data dodania komentarza: 19.12.2025, 14:32 Źródło komentarza: Uzdrowiskowcy
Reklama
Reklama