Coś na ząb przy muzyce na żywo. Restauracja Drugie Piętro 

  • 19.09.2022, 23:00
Coś na ząb przy muzyce na żywo. Restauracja Drugie Piętro 

Od dziewięciu lat wkomponowana jest w bryłę Hotelu Stork w Brodnicy.

Na drugim piętrze budynku znajduje się kameralne wnętrze z 9 stolikami i miejscami dla 35 osób, które na potrzeby uroczystości rodzinnych zmieści do 50 osób.

Restauracja dysponuje też kilkoma osobnymi salami, w których  można zorganizować, szkolenia i uroczystości nawet do 120 osób.

Najbliższą flagową imprezą organizowaną przy współudziale Hotelu Stork, jest cykliczny już Oktoberfest, zaplanowany w tym roku na 22 października w godzinach 19.00-24.00.  Biesiadę uświetni Zespół Kwaśnica ze Śląska. Zapraszamy do udziału w tej wspaniałej zabawie. Wszyscy chętni wciąż mogą zapisać się na w imprezę.

Niedługo potem 26 listopada  odbędą się Andrzejki, które co roku przyciągają fanów dobrej zabawy. Rok 2022 w Restauracji Drugie Piętro  zakończymy Sylwestrem.

Wszystkie główne imprezy odbywają się przy muzyce na żywo i wybornym menu, przygotowywanym specjalnie na te okazje przez naszego Szefa Kuchni.

Restauracja Drugie Piętro jest znana z dań kuchni polskiej, ale w swojej ofercie posiada również propozycje sezonowe oraz zaczerpnięte z kuchni śródziemnomorskiej, które można zamawiać poza główną kartą menu. Miłym zaskoczeniem i zwieńczeniem dania głównego lub jako dodatek do aromatycznej kawy są pieczone na miejscu domowe ciasta.

Mimo że, aby tutaj dotrzeć trzeba nieco zejść ze śródmiejskiej starówki - warto odkryć to miejsce - kierując się do hotelowej recepcji, a stamtąd windą na drugie piętro.

To kameralny zakątek, gdzie nie ma przesadnych tłumów, ale przy okazji pobytu u nas można czasem spotkać znane i rozpoznawalne osoby, które akurat przebywają w hotelu Stork. 

Restauracja Drugie Piętro stanowi ciekawy punkt na kulinarnej mapie naszego miasta, o czym warto przekonać się samemu, robiąc przerwę w spacerze po urokliwej Brodnicy.

Rek.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe