Pieniądze nie tylko na kulturę 

  • 24.02.2022, 17:26
Pieniądze nie tylko na kulturę 

W gminie Brodnica ogłoszono otwarte konkursy ofert na na wspieranie zadań publicznych. W budżecie gminy zaplanowano na ten cel 120 tysięcy złotych.

Do konkursów na wspieranie realizacji zadań publicznych określonych w ustawie z  24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wójt zaprasza organizacje pozarządowe, które mogą składać oferty na dofinansowanie takich  zadań jak: działalność na rzecz osób niepełnosprawnych,  upowszechnianie kultury fizycznej, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz wypoczynku dzieci i młodzieży. 

Na współpracę z organizacjami pozarządowymi  w budżecie gminy zaplanowano kwotę 120.000 zł. Kwota udzielonego dofinansowania z budżetu gminy Brodnica dla danego zadania może wynosić do 90  proc. całkowitych  jego kosztów.  Oferty można składać  w Urzędzie Gminy  Brodnica do 14 marca 2022r.  Ogłoszenia o konkursach zamieszczone zostały na stronach internetowych gminy w zakładkach „organizacje pozarządowe” oraz na tablicy ogłoszeń w UG. 

(gm)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe