Konkursowa gęś na ludowo

  • 26.10.2021, 13:49
Konkursowa gęś na ludowo fot. Pixabay

Akcja  Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu „Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina” to również konkursy dla mieszkańców. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Dziś publikujemy zasady jego tegorocznej odsłony.

Tytuł tegorocznego konkursu plastycznego to ,,Gęś na ludowo”. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież do uruchomienia wyobraźni i wykonania pracy plastycznej z wykorzystaniem dwóch motywów: gęsi oraz motywów ludowych z Kujaw i Pomorza. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, musi być to praca płaska, jej maksymalny format to A3. 

Do zgłoszenia należy koniecznie dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów (która jest załącznikiem do regulaminu konkursu). Na odwrotnej stronie pracy prosimy podać dane kontaktowe: imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna.
Podpisane prace wraz z załączonym oświadczeniem należy przesyłać od 25 października do 5 listopada (decyduje data stempla pocztowego) pod adresem:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego,
plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219
z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”.
Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:
· do 6 lat,
· 7-11 lat oraz
· 12-18 lat.

Laureaci w dwóch pierwszych kategoriach wiekowych (do 6 lat i 7-11 lat) otrzymają nagrody rzeczowe (m.in. zestawy plastyczne, książki, gry planszowe, dla młodszych dzieci zestawy klocków), zaś w kategorii 12-18 lat: bony zakupowe do realizacji w sieci sklepów z artykułami dla dzieci i młodzieży. Jeśli obostrzenia epidemiczne na to pozwolą, autorów najlepszych rysunków zaprosimy na uroczyste wręczenie nagród do Urzędu Marszałkowskiego.
Czekamy na Wasze niepowtarzalne prace i życzymy powodzenia!
Wkrótce ogłosimy również zasady skierowanego do rodzin konkursu na relację ze wspólnego celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy potrawach z gęsiny. Po szczegóły zapraszamy już wkrótce na naszą stronę internetową.
Zobacz też Narodowe Święto Niepodległości i gęsina na talerzu: https://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/37822-narodowe-swieto-niepodleglosci-i-gesina-na-talerzu

oprac. (bd)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe