Stalowy Anioł -  ofiarność i zaangażowanie

  • 09.09.2021, 22:20
Stalowy Anioł -  ofiarność i zaangażowanie fot. Pixabay

Poświęcają swój czas innym z zaangażowaniem i ofiarnością, rozwiązując trudne problemy lokalnych społeczności – teraz mają okazję zostać nagrodzeni za swoje działania. 

Trwa nabór wniosków w konkursie samorządu województwa „Stalowy Anioł”. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

- Praca na rzecz drugiego człowieka to misja. Przyznając doroczne wyróżnienia, chcemy promować najciekawsze inicjatywy w tej dziedzinie, nowatorskie osiągnięcia oraz postawy rzetelności i ofiarności wśród pracowników, a także wolontariuszy – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

„Stalowe Anioły” co roku trafiają do osób indywidulanych i zespołów, które wyróżniają się aktywnością i pomysłowością w pomocy mieszkańcom naszego województwa i są autorami najbardziej wartościowych inicjatyw społecznych. W tym roku po raz 15 docenimy ich bezinteresowną działalność. Poza statuetkami wyłonieni w konkursie otrzymują także nagrody finansowe i rzeczowe.

Kandydatów mogą zgłaszać laureaci poprzednich edycji konkursu oraz przedstawiciele: organów administracji rządowej i samorządowej, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych, działających w zakresie pomocy społecznej.

Wnioski o przyznanie nagrody, w zamkniętych kopertach, należy składać do 30 września 2021 roku osobiście w punkcie informacyjno-podawczym w pawilonie przed siedzibą główną Urzędu Marszałkowskiego lub przesłać pocztą pod  adresem urzędu (Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń) z dopiskiem „Stalowy Anioł”.

(bd)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe