Projekty Fundacji Brama Epok. Warsztaty filmowe

  • 09.09.2021, 21:11
Projekty Fundacji Brama Epok. Warsztaty filmowe

Ruszyła kolejna tura projektu "Mała Ojczyzna - domem i drogą do wielkiego świata", na który Fundacja Brama Epok otrzymała dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030. 

Poniedziałkowe warsztaty, spotkania i prelekcje dla uczniów zatytułowane „Poniedziałek – dzień długi już z nazwy” będą odbywały się w Szkole Podstawowej w Gortatowie. Prowadzić je będzie Pan Michał Markowski z TVK ELTRONIK w Brodnicy, który przekazywać będzie uczniom wiedzę o tym, jak kręcić filmy. 13 września rozpoczną się warsztaty z doktorantem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu – Hanną Wiczanowską, podczas których uczniowie będą mogli nabyć umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi. 

Kolejny pomysł to „Szkolna TV”- podczas którego każdego miesiąca od września do grudnia uczniowie będą przygotowywać filmiki emitowane na kanale YouTube Fundacji.

Projekt w tym samym czasie obejmuje także zajęcia dla rodziców zatytułowane „Chwila dla przyszłości”. Będzie to cykl spotkań prowadzonych przez Joannę Kalenik – prezesa Fundacji Brama Epok i Zenona Matuszewskiego – dyrektora Szkoły Podstawowej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce dotyczących rozbudzania aktywności rodziców w szkole.

Parterami tych projektów Fundacji Brama Epok jest Gmina Brodnica oraz Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie z siedzibą w Szczuce. 

Joanna Kalenik
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe