Kinoteka Brodnica 

  • 19.05.2021, 15:25
Kinoteka Brodnica 

Zapraszamy 5 czerwca najmłodszych do Kinoteki Brodnica do „Kina malucha” oraz na „Seans z mamą i tatą”. 

Po poluzowaniu obostrzeń związanych z pandemia kronowirusa Brodnicki Dom Kultury wznawia seanse Kinoteki Brodnica. 5 czerwca zapraszamy na trzy bezpłatne seanse. 

O godz. 12.00 -  „Kino malucha” pokaże film „Psi patrol. Pieski ratują dzień przyjaźni”.
O godz. 14.00 – „Seans z mama i tatą” zobaczymy film „Multan” (110', od lat 13).
O godz. 16.00 - Seans z mama i tatą” zaprezentuje film „Spiker-man. Daleko od domu” 120', od lat 12).

Przypominamy, że seanse w „Kinie malucha” adresowane są do maluszków - od niemowlaka do przedszkolaka. W tym bloku wyświetlane są krótkie bajeczki, dzieci mogą zachowywać się swobodnie - siedzieć u opiekunów na kolanach albo poruszać się swobodnie po sali - włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Czas seansu nie przekracza 40 min.

Filmy wyświetlane w bloku „Seans z mamą i tatą” adresowane są wyłącznie do dzieci w wieku szkolnym. Organizatorzy proszą o punktualność (przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach) oraz o przestrzeganie zasad, które dotyczą: nie wnoszenia i spożywania posiłków podczas seansu,  nie używania telefonów komórkowych, zasłaniania ust i nosa w czasie całego pobytu w budynku BDK.

Wszystkie seanse Kinoteki Brodnica są bezpłatne. BDK udostępnia 50 proc. nienumerowanych miejsc siedzących na sali widowiskowej. Wejściówki na seanse do odbioru w portierni BDK od 24 maja.

 

Opr. (v)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe