Dzień Dziecka  z BDK - "Niesamowite przygody 10 skarpetek"

  • 18.05.2021, 22:02
Dzień Dziecka  z BDK - "Niesamowite przygody 10 skarpetek"

Do Brodnickiego Domu Kultury wracają spektakle. Dzień Dziecka to doskonała okazja, by powrócić ze spektaklami dla najmłodszych  1 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy na długo wyczekiwany spektakl Teatru Muzycznego w Toruniu, pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".

Naprawdę nie wiesz, gdzie się gubią, prawda? Skarpetki, oczywiście. I potem znajdujesz pojedyncze, bez pary, bo ta druga gdzieś zaginęła i nie ma jej. Gdzie się podziała?
Ta tajemnica skrywa się pod pralką. A może one wcale nie giną? Może te skarpetki po prostu wybierają... przygodę? Bo czasem, żeby odkryć, czego tak naprawdę się w życiu chce, trzeba zrobić coś nowego, coś odważnego. Bez względu na to kim się jest. Bo skarpetki – jak ludzie – bywają różne: wrażliwe, szalone, zawadiackie i romantyczne. W każdym razie takie są bohaterki muzycznego spektaklu w reż. Agnieszki Płoszajskiej, na podstawie znanej i lubianej książki dla dzieci Justyny Bednarek, pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".

Adaptacja - Emil Płoszajski, reżyseria - Agnieszka Płoszajska, choreografia - Michał Cyran,
scenografia - Michał Dracz, muzyka - Michał Rybka. Obsada: Katarzyna Witkowska, Michał Rybka, Bartek Sudak, Michał Zacharek

Podczas spektaklu BDK udostępnia 50 proc. nienumerowanych miejsc siedzących na sali widowiskowej. Uczestnicy wydarzenia po wejściu do BDK proszeni będą o wypełnienie oświadczeń i dezynfekcję rąk, Obowiązkowe jest zasłonięcie ust i nosa maseczką podczas całego pobytu w BDK.

Spektakl jest bezpłatny, dofinansowany przez Urząd Miejski w Brodnicy, z Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Zapobieganiu Narkomanii.
Wejściówki do odbioru w portierni BDK, od 24 maja!

Opr. (v)
 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe