Najładniejszy strój karnawałowy

  • 15.01.2021, 12:05
Najładniejszy strój karnawałowy

Brodnicki Dom Kultury ogłasza konkurs na najładniejszy strój karnawałowy. Ze względu na pandemię odbędzie się online.

Na bale karnawałowe czekamy z wielką niecierpliwością, przede wszystkim dlatego, że są one doskonałą okazją do tego, by na chwilę wcielić się w kogoś zupełnie innego. Taka też jest idea zabawy karnawałowej – zatarcie podziałów społecznych oraz religijnych poprzez anonimowość, jaką zapewniają noszone w tym czasie maski oraz kostiumy. 

- Zdajemy sobie sprawę, że w tym roku będzie inaczej, nadal jesteśmy pozamykani w domach, ale puśćmy wodze fantazji i zaszalejmy w domowych pieleszach – mówi Katarzyna Watkowska z BDK. - Pochwalcie się swoją wyobraźnią, zaprezentujcie swój niepowtarzalny i oryginalny styl. Pokażcie, jak w kreatywny sposób można połączyć elementy ubioru i jednocześnie wyrazić swoją ekspresję, np. w dowcipnej formie.

Uczestnicy oceniani będą w kategoriach: - przedszkolaki, - szkoły podstawowe, - szkoły ponadpodstawowe, - dorośli. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie zdjęcia w formacie JPG, na adres mailowy [email protected], w terminie do 27 stycznia. Zdjęcie należy podpisać imieniem i nazwiskiem, dołączyć nr telefonu i klauzulę RODO oraz zaznaczyć kategorię. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie.

Ogłoszenie wyników zostanie zamieszczone na stronach BDK – bdk.brodnica.net oraz fb/brodnickidomkultury – 3 lutego 2021. Laureaci zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie. Organizatorem konkursu są: Brodnicki Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Brodnicy. Konkurs swoim zasięgiem obejmuje powiat brodnicki.

 

(v)
Fot. pixabay

 

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe