W okresie od 26.09.2020 do 10.10.2020 została przeprowadzona Szkolna Ligia Strzelecka z broni pneumatycznej. Zawody odbyły dwóch rundach: karabinek pneumatyczny i pistolet pneumatyczny. Niestety ze względu na sytuację epidemiczną wręczenie nagród i pucharów odbędzie się poprzez opiekunów poszczególnych zespołów w szkołach.
Kategoria KARABINEK PNEUMATYCZNY:
Indywidualnie - dziewczęta:
I – Deja Justyna - CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 263 pkt
II - Korczyńska Kinga - ZS Jabłonowo z wynikiem 257 pkt
III - Swobodzińska Patrycja - CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 253 pkt
IV - Adamkiewicz Zuzanna - ZS Jabłonowo z wynikiem 247 pkt
V - Wojdak Dorota - III LO Brodnica z wynikiem 243 pkt
VI - Liszewska Dominika - CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 237 pkt
VII - Jastrzembska Martyna - CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 235 pkt
VIII – Cendrowska Milena - CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 234 pkt
Indywidualnie – Chłopcy
I – Gutowski Patryk - CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 255 pkt
II - Jasiński Jan - CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 244 pkt
III – Pindera Mikołaj - CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 244 pkt
IV – Nowacki Dominik - III LO Brodnica z wynikiem 244 pkt
V - Krzyżanowski Miłosz - CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 230 pkt
VI - Kokowicz Jakub - CKZiU d.3 Brodnica z wynikiem 225 pkt
VII – Niezgoda Dawid - CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 224 pkt
VIII – Kułakowski Mateusz - CKZiU d.4 Brodnica z wynikiem 222 pkt
DRUŻYNOWO DZIEWCZĘTA:
I – CKZiU Brodnica d.1 w składzie: 725 pkt
- Deja Justyna
- Waligórski Sonia
- Liszewska Dominika
II – CKZiU Brodnica d.2 w składzie: 722 pkt
- Cendrowska Milena
- Swobodzińska Patrycja
- Jastrzembska Martyna
III – ZS Jabłonowo Pom. W składzie: - 720 pkt
- Schodowska Emilia
- Adamkiewicz Zuzanna
- Korczyńska Kinga
DRUŻYNOWO CHŁOPCY:
I – CKZiU d.1 w Brodnicy w składzie: - 743 pkt
- Gutowski Patryk
- Jasiński Jan
- Pindera Mikołaj
II – CKZiU d. 2 w Brodnicy w składzie: - 675 pkt
- Marchewka Oliwier
- Niezgoda Dawid
- Krzyżanowski Miłosz
III - III LO w Brodnicy w składzie: - 670 pkt
- Kowalski Jan
- Nowacki Dominik
- Panek Grzegorz
Kategoria: PISTOLET PNEUMATYCZNY:
Indywidualnie dziewczęta:
I – Adamkiewicz Zuzanna - ZS Jabłonowo Pom. z wynikiem 142 pkt
II - Swobodzińska Patrycja – CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem 140 pkt
III - Dominika Liszewska - CKZiUd.1 Brodnica z wynikiem 134 pkt
IV – Waligórski Sonia - CKZiU d.1 Brodnica. z wynikiem 134 pkt
V - Kinga Korczyńska - ZS Jabłonowo Pom. z wynikiem 132 pkt
VI – Deja Justyna - CKZiUd.1 Brodnica z wynikiem 125 pkt
VII – Zofia Fritzkowska - III LO Brodnica z wynikiem 118 pkt
VIII – Cendrowska Milena – CKZiUd.2 Brodnica z wynikiem 96 pkt
Indywidualnie chłopcy:
I – Pindera Mikołaj – CKZiU d.1 Brodnica z wynikiem 143 pkt
II - Kowalski Jan - III LO w Brodnicy z wynikiem 139 pkt
III – Gutowski Patryk – CKZiUd.1 Brodnica z wynikiem 138 pkt
IV - Jasiński Jan - CKZiUd.1 Brodnica z wynikiem 132 pkt
V – Kokowicz Jakub – CKZiU d.3 Brodnica z wynikiem 127 pkt
VI – Górski Wiktor – CKZiU d.3 Brodnica z wynikiem 126 pkt
VII - Marchewka Oliwier – CKZiU d.2 Brodnica z wynikiem. 126 pkt
VIII - Wintmiller Wojciech – SP2 Brodnica z wynikiem 123 pkt
DRUŻYNOWO DZIEWCZĘTA:
I – CKZiU Brodnica d.1 w składzie: - 393 pkt
- Deja Justyna
- Liszewska Dominika
- Waligórski Sonia
II – CKZiU Brodnica d.2 w składzie: - 322 pkt
- Swobodzińska Patrycja
- Cendrowska Milena
- Jastrzembska Martyna
III – ZS Jabłonowo w składzie: - 313 pkt
- Schodowska Emilia
- Adamkiewicz Zuzanna
- Kinga Korczyńska
DRUŻYNOWO CHŁOPCY:
I – CKZiU Brodnica d.1 w składzie: - 413 pkt
- Jasiński Jan
- Gutowski Patryk
- Pindera Mikołaj
II – III LO Brodnica w składzie: - 337 pkt
- Panek Grzegorz
- Kowalski Jan
- Nowacki Dominik
III - CKZiU Brodnica d.3 w składzie: - 331 pkt
- Górski Wiktor
- Kulwicki Karol
- Kokowicz Jakub
Zarząd Organizacji Powiatowej LOK w Brodnicy dziękuje fundatorom nagród Panu Burmistrzowi Brodnicy, Panu Staroście Brodnickiemu, Panu Wójtowi Gminy Brodnica a opiekunom i nauczycielom za przygotowanie młodzieży, samej młodzieży za sportową rywalizację i dyscyplinę w czasie zawodów.
Oficjalne ogłoszenie wyników, wręczenia pucharów, medali, nagród i pamiątkowych dyplomów ze względu na trudną sytuację epidemiczną dokonają w poszczególnych szkołach opiekunowie.
Zadanie współfinansowane w ramach współpracy jednostek samorządowych z jednostkami pozarządowymi przez Gminę Miasta Brodnicy, Powiat Brodnicki i Gminę Brodnica.
(V)
fot. nadesłane
Napisz komentarz
Komentarze