Maseczki dla strażaków

  • 13.05.2020, 14:47
Maseczki dla strażaków

Wszyscy, podobno bez wyjątku,  musimy nosić maseczki ochronne na twarzy, nie tylko w miejscach publicznych. Druhom ochotnikom z pomocą w tej kwestii pośpieszyły panie z KGW.

Maseczka na twarz w czasie pandemii koronawirusa to przedmiot niezbędny, codziennego użytku. Druhowie ochotnicy w czasie akcji także muszą je mieć na twarzy. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Jastrzębiu w gminie Bartniczka nie pozostały obojętne na maseczkowe problemy i pospieszyły z pomocą. W geście dobrej woli przygotowały dla dzielnych strażaków rodzimej formacji maseczki ochronne i to nie byle jakie. Znając gusty swoich mężczyzn przygotowały zdobione strażackim deseniem.  

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że przypadły druhom do gustu i dumnie je teraz prezentują. To był strzał w dziesiątkę!

Działalność społeczna Koła nie ogranicza się tylko do wsi Jastrzębie, czym zyskuje sympatię i uznanie mieszkańców gminy Bartniczka. Ostatnio działaczki  KGW  zdecydowały o rezygnacji z własnych drobnych kobiecych przyjemności na rzecz zakupu materiałów na maseczki ochronne dla mieszkańców gminy. Na pewno będą równie gustowne. 

(v)
Fot. Nadesłane

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe