Targi ślubne

  • 12.02.2020, 14:09
Targi ślubne

W niedzielę w pierwszej dekadzie lutego do  Brodnickiego Domu Kultury  dość licznie przybyły osoby zainteresowane  tematyką ślubną  i weselną. W tym czasie odbyły się w naszym mieście III Targi Ślubne 2020.

Targi, poza przedstawieniem oferty, głównie skierowanej do przyszłych nowożeńców, to także  doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Pod jednym dachem, po raz kolejny w Brodnicy zgromadzono najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, jubilerów, twórców najmodniejszych  zaproszeń ślubnych  i dekoracji, oraz cukiernie i lokale weselne.

Wśród wystawców swoje stoiska miały również firmy oferujące modne i dziś niezbędne do organizacji ślubu i wesela usługi. Zaprezentowały się marki z branży  kosmetycznej, winiarskiej, producenci drinków, szkoły tańca i akrobatyki, zespoły muzyczne i dekoratorzy światłem, DJ, pirotechnicy i baloniarnia  z Brodnicy itp.

Narzeczeni, często w towarzystwie rodziców, z aparatami fotograficznymi  i notesami w ręku, spacerując między stoiskami  zbierali  informacje  o interesujących ich usługach.  

Justyna i Marcin, młodzi goście Targów, swój ślub i wesele planują na wiosnę przyszłego roku. Z zainteresowaniem m.in. oglądali i dopytywali o szczegóły dotyczące wynajęcia czarnej limuzyny z brodnickiej oferty Londyńskiej Taksówki, która elegancko i okazale prezentowała się przed wejściem do BDK.  Ponadto przyszli poszukać czegoś, co mogłoby ich zainspirować do stworzenia wyjątkowego klimatu na ich własnym ślubie, zbytnio nie nadwyrężając  skromnego budżetu.  Po rozmowach z oferentami już wiedzą, że z niektórych atrakcji, ze względu na znaczny wzrost cen,  będą musieli zrezygnować. Martwią się też co to będzie w przyszłym roku. Na co wystarczą im środki, jakie będą mogli przeznaczyć na ślub i wesele, które mają być wspaniałym, niezapomnianym początkiem ich wspólnej drogi.

Narzeczonym Justynie i Marcinowi, Redakcja życzy cudownego ślubu i wesela  oraz szczęśliwego, długiego życia w duecie.

Tekst i fot. Wiesława Kusztal

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe