Poszukiwania za zaginionym trwają

  • 14.01.2020, 21:23
Poszukiwania za zaginionym trwają

Policjanci po raz  kolejny przeszukiwali okolice Grążaw za zaginionym 77-letnim mieszkańcem Brodnicy 

Brodniccy policjanci po raz kolejny sprawdzali okolice Grążaw w gminie Bartniczka, miejsca gdzie ostatni raz widziany był zaginiony Bernard Wudziński. Do poszukiwań w minionym tygodniu dołączył pies tropiący ludzkie zwłoki. 

Przypomnijmy!  Policja prowadzi poszukiwania za osobą zaginioną tj. Bernardem Wudzińskim zam. Brodnica, ul. Kazimierza Wielkiego 2/8, który 6 listopada 2019 roku, około godz. 17.00 wyszedł z przychodni Novamed przy ul. Wyspiańskiego i na tej samej ulicy wraz z członkiem rodziny udał się do pobliskiej apteki. Kiedy krewny robił zakupy w aptece, Bernard Wudziński czekał na zewnątrz budynku, po chwili oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Rysopis: wzrost ok 170 cm, wygląd około 80 lat, krótkie, ciemne, oczy piwne,  uszy normalne, nos prostolinijny 

Mężczyzna ubrany był: Kurtka typu „skajka”, koloru ciemnobrązowego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, szalik w kratkę, spodnie ciemne, półbuty czarne 

77-letni mężczyzna posiadał przy sobie dowód osobisty, dokumentację medyczną w teczce, nie posiadał telefonu komórkowego. 

Policjanci od chwili przyjęcia zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny, sprawdzili dworce, przystanki, szpitale, a także nagrania z monitoringów. Poinformowano również sąsiednie jednostki policji. Do poszukiwań codziennie zostaje użyty pies tropiący. Funkcjonariusze już od wczorajszego, wczesnego  ranka przeczesywali miejsca w kierunku którym szedł mężczyzna. 

W minionym tygodniu do poszukiwań dołączył pies tropiący ludzkie zwłoki. Do dnia dzisiejszego nie udało się odnaleźć zaginionego. Sprawdzone zostały rowy, pobocza, wąwozy, lasy a także brzegi rzek i strumieni. Do chwili obecnej nie udało się odnaleźć zaginionego. Apelujemy do mieszkańców przyległych do DW 544  miejscowości o sprawdzenie swoich gospodarstw. Istnienie możliwość, że mężczyzna schował się przed zimnem w budynkach gospodarczych. 

Wszystkie osoby, które widziały opisanego mieszkańca Brodnicy lub znają miejsce pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z najbliższą jednostka policji, pod nr tel. 112 bądź bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe