Wybory do Sejmu i Senatu RP

  • 04.10.2019, 13:21
Wybory do Sejmu i Senatu RP

W związku z zarządzonymi na 13 października wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej podaje się do wiadomości wyborców informację o numerach, granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania przez pełnomocnika. Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 13 października od godz. 7.00 do godz. 21.00.

Głosować przez pełnomocnika mogą wyborcy, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 75 lat lub posiadający orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, w tym także wyborcy posiadający orzeczenie organu rentowego o: 1) całkowitej niezdolności do pracy i niezdolności do samodzielnej egzystencji; 2) całkowitej niezdolności do pracy; 3) niezdolności do samodzielnej egzystencji; 4) zaliczeniu do I grupy inwalidów; 5) zaliczeniu do II grupy inwalidów; a także osoby о stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, którym przysługuje zasiłek pielęgnacyjny. Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa powinien zostać złożony do Burmistrza Brodnicy najpóźniej do dnia 4 października.

Granice obwodu głosowania - Siedziba obwodowej komisji wyborczej

Obwód nr 1 -  Nadleśnictwo Brodnica - ul. Sądowa 16 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): 15 Lipca, Aleja Józefa Piłsudskiego, Batalionów Chłopskich, Beskidzka, Bieszczadzka, Bohaterów Września, Generała Stanisława Maczka, Karkonoska, Karpacka, PCK, Pienińska, Podhalańska, Rondo Toruńskie, Sądowa, Sudecka, Świętokrzyska, Targowa, Tatrzańska, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 1 do nr 53 i parzyste od nr 2 do nr 50
Obwód nr 2 - Dom Pomocy Społecznej ul. Wiejska 1 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): Anieli Krzywoń, Cmentarna, Gen. J. Bema, Jabłkowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Macieja Rataja, Marcina Kasprzaka, mjr H. Sucharskiego, Niskie Brodno, Partyzantów, płk. Aleksandrowicza, Siewna, Stefana Czarnieckiego, Wiejska, Wincentego Pola, Wojska Polskiego nieparzyste od nr 55 do końca ulicy i parzyste od nr 52 do końca ulicy, Zawiszy Czarnego
Obwód nr 3 – Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Kolejowa 62 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): Azaliowa, Cicha, Familijna, gen. Andersa, Gen. Władysława Sikorskiego, Iglasta, Ignacego Łyskowskiego, Kalinowa, Kolejowa od nr 13 do końca ulicy, Limbowa, Natalia Sulerzyskiego, Okrężna, Osiedlowa, Północna, Rondo Olsztyńskie, Różana, Stokowa, Strażacka, Zakątek
Obwód nr 4  - Przedszkole nr 8 ul. Zielona 3: Aleksandra Kruszczyńskiego, Fryderyka Chopina, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Jana Pawła II, Jasna, Jeziorna, Karbowska, Klemensa Malickiego, Kolejowa od nr 1 do nr 12, Ks. Jerzego Popiełuszki, K. Szymanowskiego, Kwiatowa, Ludwika Grzemskiego, Marii Konopnickiej, Pomorska, Powstańców Wielkopolskich, Półwiejska, Przy Strudze, Skarpa, Skromna, Skwarna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Staszica, Tatarakowa, Topolowa, Wczasowa, Wesoła, Wrzosowa, Zielona, Żeglarska
Obwód nr 5 - Brodnicki Dom Kultury ul. Przykop 43 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): 700 - lecia, Aleja Jana Mełnickiego, Aleja Leśna, Al. Wędkarzy, Duży Rynek, Dworcowa, Erazma Glicznera, Farna, Gajdy, Gen. Józefa Hallera, Groblowa, Grunwaldzka, Jatki, Kamionka, Kilińskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Mały Rynek, Mickiewicza, Ogrodowa, Pocztowa, Przedzamcze, Przesmyk, Przykop, Stary Plac Szkolny, Strzelecka, Średnia, Świerkowa, Św. Jakuba, Tylna, Wodna, Zamkowa, Zduńska, Żwirki i Wigury
Obwód nr 6 – Szkoła Podstawowa nr 1 ul. 3 Maja 2: 3 Maja, Bazarowa, Czwartaków, Mazurska, Mostowa, Nad Drwęcą, Piwna, Plac im. Papieża Jana Pawła II, Plac 3-ego Maja
Obwód nr 7 – Pałac Anny Wazówny ul. Zamkowa 1 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): Królowej Jadwigi, Ks. Kujota, Łazienna, Paderewskiego, Sienkiewicza, Sokołów, Wybickiego
Obwód nr 8 – Liceum Ogólnokształcące ul. Lidzbarski 14: 18 Stycznia nieparzyste od nr 3 do nr 51 i parzyste od nr 6 do nr 36, Elizy Orzeszkowej, Krótka, Lidzbarska nieparzyste od nr 1 do nr 29 i parzyste od nr 6 do nr 18, Matejki numery parzyste, Nowa Kolonia, Żeromskiego
Obwód nr 9 – Zespół Szkół nr 1 ul Matejki 5 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych):  67 Pułku Piechoty, Boczna, Bolesława Jastrzębskiego, Emilii Plater, Feliksa Smoczyńskiego, Jagiellońska, Jana Chodkiewicza, Jana Janaszka, Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka, J. Kochanowskiego, J. Słowackiego, Krańcowa, Lidzbarska nieparzyste od nr 31 do końca ulicy i parzyste od nr 20 do końca ulicy, Lipowa, Litewska, Maksymiliana Klinickiego, Mała, Matejki numery nieparzyste, Mchałowska, Młyńska, Prosta, Skrajna, Stanisława Żółkiewskiego, Szkolna, Waryńskiego, Władysławy Zieleniewskiej
Obwód nr 10 – Zespół Szkół nr 1 ul. Matejki 5  (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): Wincentego Witosa
Obwód nr 11 – Przedszkole im. Marii Konopnickiej ul. Wyspiańskiego 12a: Ceglana, Nad Stawem, Stanisława Wyspiańskiego od nr 12 do końca ulicy
Obwód nr 12 - Przedszkole im. Marii Konopnickiej ul. Wyspiańskiego 12a: 18 Stycznia nieparzyste od nr 53 do końca ulicy i parzyste od nr 36 B do końca ulicy, Generała
Stanisława Pruszyńskiego, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Polna, Władysława Łokietka
Obwód nr 13 – Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Wyspiańskiego 13 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych): Stanisława Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10 C
Obwód nr 14 – Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Nowa 34: Akacjowa, Armii Krajowej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Grażyny, Jana Kasprowicza, Jodłowa, Juliana Tuwima, Kasztanowa, Kombatantów, Kręta, Mikołaja Reja, Modrzewiowa, Nowa, Piękna, Podmiejska, Południowa, Poprzeczna, Porucznika Daniela Różyńskiego, Porzeczkowa, Reymonta, Sosnowa, Szarych Szeregów, Tulipanowa, Wierzbowa, Wysoka, Żwirowa
Obwód nr 15 – Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Nowa 34: Agrestowa, Długa, Jagodowa, Malinowa, Miła, Piaski, Podgórna, Poziomkowa, Promykowa, Rondo Warszawskie, Rzeźnicka, Słoneczna, Spokojna, Stepowa, Strumykowa, Sybiraków, Truskawkowa, Ustronie, Warszawska, Wąska, Wiśniowa, Zacisze, Źródlana
Obwód nr 16 - Zespół Opieki Zdrowotnej Powiatowy Szpital w Brodnicy (obwód odrębny), Budynek szpitala ul. Wiejska 9

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe