O nas

Super Brodnica istnieje na brodnickim rynku od 2012 r. Pierwszy numer, wówczas Extra Brodnica,  ukazał się 18 lipca.

- Nasza gazeta jest bez ceny. Chcemy by w przyszłości tygodnik był dla Was bezcenny - pisaliśmy na pierwszej stronie 6 lat temu.  Czy tak jest? Mamy nadzieję, że tak. Pokazujecie to Państwo oczekując na każdy nowy numer gazety.

Od samego początku zespół redakcyjny tworzą osoby ogarnięte pasją pisania. Na łamach Extra Brodnica – dziś Super Brodnica -  swoją twórczość literacką zamieszczają także lokalni pisarze i poeci, miłośnicy sztuki, sportu i Czytelnicy. Wspierają nas również rzecznicy prasowi regionalnych urzędów i instytucji. Super Brodnica, to gazeta lokalna, która dzięki  internetowi stała się pismem o zasięgu światowym. Świadczą o tym listy od naszych Czytelników m.in. z Australii, Kanady, Norwegii, czy Włoch. Super Brodnica jest swoistą kroniką życia społecznego, kulturalnego i gospodarczego. Rejestrujemy najważniejsze wydarzenia patriotyczne, polityczne, religijne, sportowe, edukacyjne o zasięgu lokalnym oraz państwowym i międzynarodowym. Często dzielimy się z Państwem własnymi przemyśleniami na otaczające nas zjawiska i sytuacje.

Poza tym, że tygodnik stał się kopalnią wiedzy na różne tematy, to nie możemy zapomnieć o właścicielach firm, którzy zamieszczając reklamy wspierają nasze medium. Ta pomoc jest dla nas bezcenna, gdyż  reklamy i materiały sponsorowane są jedynym źródłem dochodu, za który składamy, drukujemy i kolportujemy gazetę.

Dziękujemy wszystkim, którzy od lat są z nami.

Redakcja